0800330687

Курс євро до української гривні

EUR/UAH
 •  

Євро - молода європейська валюта, яка за 20 років свого існування змогла наздогнати і практично перегнати за популярністю американський долар. Сьогодні вона стала національною валютою 19 країн єврозони. В Україні національною валютою є гривня, в євро ніякі грошові розрахунки не проводяться, проте українці часто її купують в обмінниках нарівні з доларом.

EUR не так сильно схильний до криз, як USD і інші валюти, при цьому коштує дорожче долара і має відносно стабільний курс. В Україні євро надходить від міжнародних компаній, які вкладають свої кошти в розвиток бізнесу та в інші проекти в нашій країні. Також великий потік євровалюти надходить від українців, які повертаються з-за кордону і привозять з собою іноземні гроші. Якщо ви хочете не просто обмінювати євро, але і робити це з вигодою, тоді потрібно знайти місце, де можна обміняти євро на гривню максимально вигідно.

Як формується курс євро в Києві?

Коли виник EUR, то ніхто навіть не підозрював, що з часом ця грошова одиниця складе конкуренцію долару, а також витіснить ряд національних валют. Сьогодні EUR займає 2 місце в рейтингу світових валют, а також є синонімом стабільності, достатку і процвітання. Пару років тому в Україні ввели безвізовий режим, у зв'язку з цим багато наших співгромадян почали активно подорожувати до Європи і інвестувати в зарубіжні проекти.

В Україні курс EUR/UAH щодня оновлюється завдяки НБУ. Курс євро до гривні може падати з різних причин:

 • збільшення інфляції;
 • запуск "друкарського верстата";
 • економічна криза;
 • ризик дефолту;
 • зростання безробіття;
 • низька конкурентоспроможність товарів;
 • жорсткі умови для погашення кредитів МВФ;
 • низька активність на фінансових біржах і торгах.

На позитивну динаміку курсу євро істотно впливає допомога від МВФ і вклади від інвесторів.

Де доступний вигідний обмінний курс EUR?

Київ - не тільки великий мегаполіс, але і фінансова столиця країни. Тут знаходяться найвідоміші банки і обмінні пункти України. Щоб не розгубитися серед такого розмаїття, розгляньте найпопулярніші варіанти місць для обміну євро:

 1. У комерційному чи державному банку. На сьогоднішній день населення України довіряє банківській сфері, так як всі угоди тут - офіційні і безпечні, всі купюри перевіряються на справжність і супроводжуються відповідними документами. Тут курс може бути не таким вигідним, як в пунктах обміну або чорному ринку, також є головний недолік банків - встановлений ліміт на кількість операцій в день.
 2. Чорні ринки. Ці нелегальні організації вже багато років працюють підпільно. Незважаючи на ряд очевидних ризиків, люди все одно йдуть сюди міняти гроші. Це пов'язано з тим, що вони хочуть залишитися інкогніто і обміняти великі суми без посередників. Єдина зручність тіньових обмінників і приватних міняйл полягає в тому, що вони розташовані в туристичних і людних місцях і виручать, коли терміново потрібні гроші. Вартість євро тут приваблює клієнтів оманливою вигодою, адже в вуличних умовах обміну немає ніякого захисту, тому купувати євро ви тут можете тільки на свій страх і ризик.
 3. Пункти обміну. Їх популярність зросла близько 20 років тому. Перші з них почала працювати ще з тих часів, як наша країна стала незалежною. Сьогодні на плаву залишилися найстійкіші і надійні з них, які отримали ліцензію НБУ на надання фінансових послуг. Тут немає обмежень по конвертації суми, при цьому курс обміну досить вигідний і ви захищені повністю від третіх осіб. З огляду на дані фактори, обмінники це найкраще рішення, якщо вам потрібно поміняти євровалюту.

Курс євро до гривні в обмінних пунктах Kit Group

Якщо вам необхідно перевести євро в гривню в Києві, обирайте КІТ Груп. Зателефонувавши нам, ви зможете дізнатися у нашого менеджера про наявність потрібної суми в обмінному пункті. Також ви зможете відкласти необхідну суму, якщо немає можливості відразу її забрати.

Наші переваги:

 • відсутність прихованого комісійного збору;
 • фіксація курсу онлайн на 60 хвилин;
 • сучасне обладнання для перевірки валюти;
 • найвигідніший курс валют оптом і в роздріб;
 • усі угоди суворо конфіденційні і захищені від третіх осіб;
 • в наявності завжди є долари, фунти, євро, злоті, російські рублі та ін.;
 • обмін неліквідних купюр з мінімальною комісією.

Філія нашої компанії в Києві має зручне місце розташування в місті, а також щоденний робочий графік без вихідних. Kit Group зробить ваші фінансові операції вигідними і приємними! У нас завжди актуальний курс валют і представлений великий спектр послуг.