0800330687

Курс фунтів стерлінгів до гривні

GBP/UAH
  •  

Навіщо обмінювати британські фунти?

Купувати британську валюту потрібно в різних ситуаціях. Наприклад, при відвідуванні Великобританії з метою туризму. По прибуттю зробити обмін валют фунти не вийде, адже гривні там не приймають. Також вигідний курс британського фунта потрібен трейдерам, щоб вигідно продавати і купувати іноземну валюту на біржах. Варто постійно аналізувати динаміку GBP, щоб складати прогнози на майбутнє. Ще одна категорія людей, яким корисна ця інформація - інвестори і підприємці. Встановлюючи взаємовигідні відносини з компаніями Британії, їм необхідно проводити транзакції, використовуючи фунт стерлінгів.

Зростання/падіння GBP ретельно контролює Банк Англії. Його представники стежать, щоб зростання інфляції не перевищувало допустимих норм. Якщо намічається пряма загроза цим показником, то фінансова організація переходить до екстрених заходів - інвестиціям в економіку країни в стислий термін, щоб стабілізувати ситуацію. В історії фунта стерлінга було лише кілька епізодів, коли інфляція досягла катастрофічної позначки. Останнє глобальне потрясіння сталося в 2008 році під час світової кризи. Зараз курс фунта стабільний навіть незважаючи на те, що Великобританія вийшла з ЄС.

Фактори, які впливають на обмін UAH/GBP

Макроекономічні показники Великобританії сильно впливають на курс фунта стерлінга до гривні і інших іноземних валют. Ось основні з них:

  • облікова ставка;
  • рівень інфляції;
  • рівень безробіття;
  • торговий баланс;
  • ВВП.

Курс фунта стерлінга - плаваючий, так як не прив'язаний до долара. Він щодня оголошується Банком Англії, який також проводить емісію грошової маси. На основі офіційного курсу всі інші банки встановлюють вартість GBP/UAH з урахуванням внутрішньої банківської політики. Точний курс на сьогодні вам допоможе дізнатися конвертер валют фунти. Найчастіше трейдери торгують валютними парами USD/GBP і EUR/GBP. Щоб отримувати максимальний прибуток, експерти рекомендують торгувати фунтами під час Американської або Європейської сесії. Також вони радять відкривати позиції на покупку або продаж в короткостроковому періоді.

Де в Києві можна обміняти британський фунт на вигідних умовах?

Державні і комерційні банки є державними структурами, в яких обмін валют здійснюється за фіксованим курсом строго в робочий час. Плюси такого обміну - гарантія автентичності купюр і наявність ліцензії НБУ, мінуси - довгі черги, ліміти по обміну і відсутність можливості залишитися інкогніто. Чорний ринок - справжня приманка для довірливих клієнтів, яким хочеться міняти великі суми і залишатися інкогніто. Однак приватні міняйли не дають ніяких гарантій безпеки і не можуть гарантувати справжність купюр. Оптимальний варіант - обмінні пункти.

KIT GROUP - провідна мережа обмінних пунктів, яка має успішний багаторічний досвід роботи, великий валютний запас і ліцензію НБУ. У касах КІТ Груп є камери і спеціальне надточне обладнання, яке перевіряє на справжність кожну купюру.