0800330687

Курс польського злотого до гривні в Києві на сьогодні

PLN/UAH
  •  

У зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні велика кількість українців їде на роботу в Європу, найчастіше - в Польщу. Вибір даної країни обумовлений близькістю до України, а також більш високим рівнем життя, який задовольняє українців.

Польський злотий - національна валюта Польщі. Вона має міжнародне позначення PLN. Крім Польщі її можна купити і продати в ряді сусідніх країн, включаючи Україну. Як і багато валюти Європи, курс злотого формується після торгів на міжнародному валютному ринку виходячи з попиту та пропозиції. Сьогодні динаміка PLN багато в чому визначається від макроекономічних показників ЄС. Свою назву "злотий" валюта отримала понад 350 років, тоді «zloty» називали золоті і срібні монети, які були основною грошовою одиницею країни.

Особливості обміну злотих на гривні

На сьогоднішній день курс злотого в Києві цікавить всіх, хто відвідує Польщу для роботи, навчання, туризму. Останні роки курс UAH/PLN знаходиться на приблизно одній позначці і не переживає активних стрибків. У Києві та інших міста України розташована величезна кількість банків і обмінних пунктів, в яких легко можна обміняти злоті на гривню в будь-якій кількості. Якщо потрібно провести конвертацію великої суми, то варто дочекатися моменту, коли курс буде на пікових показниках.

На зростання і падіння PLN впливають різні фактори:

  • політика Нацбанків України та Польщі, яка регулює грошові потоки;
  • зміна облікової ставки;
  • результати торгівлі на фінансовій біржі;
  • геополітична ситуація в країнах;
  • зміни цін на імпортні та експортні товари;
  • виплати по кредитах і ін.

Також на курс впливають ситуації, які не піддаються прогнозуванню: економічні кризи, військові конфлікти, політичні вибори.

Де краще конвертувати PLN/UAH в Києві?

Сьогодні в Україні спостерігається висока конкуренція на валютному ринку, тому люди можуть обміняти свої гроші в банківських структурах, обмінних пунктах і на чорному ринку. Всі вони мають свої плюси і мінуси:

  1. Банки. Їх основний плюс - безпека персональних даних клієнта і низький ризик отримати підроблену купюру. Однак банки нерідко запитують паспорт, видають на руки обмежену суму, не працюють у вихідні і передбачають тривалі черги.
  2. Чорний ринок. Міняли нерідко залучають людей вигідними курсами, проте в останні роки попит на їхні послуги впав, так як існує великий ризик отримати на руки не всю суму або фальшиві банкноти.
  3. Обмінні пункти. Багато з них поєднують плюси банківської сфери і чорного ринку, практично не мають недоліків. Надійні обмінники з позитивною репутацією і тривалим стажем приваблюють багатьох клієнтів.

Серед останніх можна виділити КІТ Груп. Його численні філії розташовані по всій країні і пропонують вигідні умови для співпраці. На його сайті можна дізнатися динаміку PLN на сьогодні і поточний тиждень.

Переваги обмінного пункту КІТ Груп

Компанія КІТ Груп змогли налагодити ділові довірчі відносини з багатьма клієнтами не тільки в Києві, а й в інших регіонах України. Здійснити обмін ви можете в будь-який зручний час, а також замовити необхідну суму. У нас завжди вигідний і актуальний курс злотого по відношенню до гривні. Уточнити потрібну інформацію можна на нашому сайті або в телефонному режимі. Ми надаємо широкий спектр послуг і гарантуємо конфіденційність для даного клієнта.