Кращий курс по заявці через сайт! Оформлюй!

Фіксуємо суму і курс на 1 годину!

Курси валют
 
 
 

Переваги роботи з нами

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют у Києві і Київській області

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Обмінник валют у Києві

Наш обмінник валют Київ може стати Вашим незамінним помічником в світі валютних операцій. Ми пропонуємо клієнтам вигідний обмін по десятках мультивалютних напрямках, миттєві грошові перекази по Україні та світу, архівні та актуальні на сьогодні курси, а також багато іншої різноманітної інформації для бізнесменів, аналітиків та звичайних громадян.

Детально про основні послуги обмінник Київ

Завдяки сучасному онлайн-сервісу нашого сайту, всі мешканці Києва та гості столиці мають можливість отримати наступні послуги:

 1. Обмінні операції.

  Продаж та покупка валют Київ здійснюється по завжди вигідним курсам. Для вибору валютної пари достатньо двох кліків, після чого на монітор буде виведена актуальна курсова інформація. Оформити транзакцію нескладно в спеціальній формі, після чого узгодити деталі купівлі/продажу з менеджером-оператором.

 2. Грошові перекази по Україні.

  При бажанні здійснити переказ коштів на картку або рахунок любого банку країни, зверніться за консультацією до нашого спеціаліста. Він допоможе провести транзакцію максимально безпечно і надійно.

 3. Грошові перекази по світу.

  Якщо необхідно переказати кошти діловим партнерам, рідним або знайомим, які знаходяться в інших країнах світу, менеджер обмінника допоможе вибрати найбільш швидкий і вигідний шлях переводу грошей з урахуванням можливої конвертації по актуальному курсу валют Київ на сьогодні. Детальний звіт про отримання одержувачем доларів, євро, англійських фунтів та ін. буде сформовано і вислано вам на електронну пошту.

 4. Прямий обмін по напрямках, непередбачених жодною платіжною або банківською системою.

  Така ситуація може виникнути в різних випадках – наприклад, при бажанні конвертації умовних одиниць гаманців відомих платіжних сервісів в готівкові кошти без проміжного використання банківської карти. Обмінник вирішує цю проблему за допомогою повністю законної схеми поділу одної транзакції на дві, юридично незалежні одна від іншої. Внаслідок цього комісія залишається мінімальною, а угода вигідною для обох сторін.

 5. Інформація по коливанню валютних курсів.

  На нашому сайті завжди в наявності актуальні курси обміну валют Київ. Відстежити динаміку змін фінансових показників по всіх валютних парах можна за любий період часу – добу, тиждень, місяць, рік і т.д. Інформація подається в числовому та графічному вигляді і може бути корисною бізнесменам, фінансистам та аналітикам.

Наш онлайн-сервіс – повноцінний фінансовий інструмент, а не лише звичайний пункт обміну. Використовуйте його можливості в повному обсязі з вигодою для себе!

Обмін валюти Київ – переваги для користувачів і клієнтів

Ми впевнені, що плідно працюючи з нашим сайтом, Ви зможете оцінити всі його переваги.

 • Кращі курсові пропозиції

  Курс валюти на сьогодні в Києві – показник динамічний, який може змінюватись декілька разів за добу, в залежності від позиції НБУ та багатьох інших факторів фінансового ринку. В більшості випадків банківські установи та обмінні пункти використовують такі коливання на свою користь. Для нас така політика неприйнятна, оскільки веде до втрати довіри клієнтів. Ми пропонуємо мінімальні комісії, оскільки розраховуємо на довгострокові, взаємовигідні фінансові відносини з кожним відвідувачем сервісу.

 • Гарантія особистої безпеки

  Наше відношення до клієнта при видачі великих сум готівкою не обмежується лише операцією продажу. Якщо видача коштів здійснюється вночі або у вас є сумніви в особистій безпеці, ми забезпечимо супровід до автомобіля, торгівельного центру або іншої локації, де рівень загрози буде дорівнювати нулю.

 • Робота з максимальною кількістю популярних видів валют

  Велика кількість обмінників Києва пропонують курс валют, обмежений лише найбільш популярними грошовими одиницями: американським доларом, євро, гривнею, російським рублем та англійським фунтом стерлінгом. Наш перелік пропозицій набагато ширший і включає ізраїльський шекель, канадський та австралійський долар, турецьку ліру та інші. Завдяки цьому нашим відвідувачам при бажанні виїхати за кордон та поверненні звідти немає потреби витрачати дорогоцінні години в банківських чергах або переплачувати зайві комісійні за подвійну конвертацію.

 • Повна анонімність

  Незалежно від сум обміну по нашому курсу валют у Києві, ми не вимагаємо у клієнтів ніякого документального підтвердження або особистих документів.

 • Економія часу

  Звернувшись до нас, вам не потрібно витрачати зайвий час. Всі транзакції здійснюються швидко і професійно.

 • Відсутність різниці між фізичними та юридичними особами

  Наш обмінник співпрацює на однакових засадах із звичайними громадянами, приватними підприємствами та потужними корпораціями. Ніяких обмежень, пов’язаних зі статусом клієнта та сумами конвертації по любому курсу валют Київ нами не застосовується.

 • Багатоступенева система лояльності

  Для постійних клієнтів діє система бонусів і накопичувальних скидок. Чим довше триває наше співробітництво, тим вигіднішими становляться пропозиції. На великих обсягах коштів це найкращий спосіб зменшити затрати на бізнес-проекти або зарубіжні подорожі.

Обмінник валют Київ – зручне користування

Реалізований на нашому сайті інтерфейс користувача максимально зручний, простий і доступний навіть початківцям. Просте меню в верхній частині головної сторінки дозволяє:

 • здійснити обмін по будь-яких валютних парах, з можливістю виводу коштів на гаманці основних платіжних систем, банківські картки різних країн світу, а також в готівковій формі;
 • отримати інформацію по актуальних валютних курсах, наявних резервах та різноманітних фінансових новинах;
 • ознайомитись з правилами роботи на сайті;
 • отримати розгорнуті відповіді на найбільш важливі питання;
 • узнати про можливості та відсоткові ставки пасивного додаткового доходу (лише для зареєстрованих партнерів-користувачів);
 • подивитись систему бонусів, що накопичуються з кожною виконаною операцією.

Реєструйтеся на Обмінник Київ, заощаджуйте гроші, співпрацюйте і заробляйте разом з нами!

Часті питання F.A.Q.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Чи можна вам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.