Курс швейцарського франка до гривні

CHF/UAH
  •  

На сьогоднішній день курс швейцарського франка - вільно плаваючий, при цьому різні економічні та політичні чинники не роблять на нього великого впливу. Завдяки цьому дана валюта заслужила довіру і користується попитом за межами Європи. Багато українців відстежують курс CHF/UAH, щоб провести вигідний обмін. Дана європейська валюта нарівні з євро і доларом використовується для створення інвестицій, для закордонних поїздок, торгах на FOREX. Щоб зменшити втрати при конвертації грошей, варто заздалегідь дізнатися про всі особливості національної валюти Швейцарії та Ліхтенштейну.

Що впливає на курс швейцарського франка?

На співвідношення CHF/UAH впливає політика центральних банків Швейцарії, України, а також інших країн Євросоюзу. Фінансова політика Швейцарії спрямована на те, щоб підтримувати цінність і вартість місцевої валюти на постійному рівні, тому найчастіше скачки курсу швейцарського франка відбуваються через інтервенції інших країн.

Також на валютну пару CHF/UAH впливають такі чинники:

  • попит і пропозиція на фінансовому ринку. Мешканці не тільки Швейцарії, але і інших країн довіряють її місцевій валюті, тому сприяють зміцненню CHF;
  • економічні та фінансові показники Швейцарії і України (ВВП, баланс імпорту і експорту, інфляція, рівень безробіття, держборг);
  • зміна вартості золота, інших дорогоцінних металів та сировини також викликають коливання франка до гривні.

Цінність CHF в світі

Швейцарський франк - одна з небагатьох європейських валют, підкріплена золотом, адже він забезпечується цінних металом на 40%. На сьогоднішній день франк входить в список світових резервних валют. Економічна стабільність в Швейцарії позитивно позначається на місцевій валюті, тому вона слабо схильна до впливу інфляції і криз. Саме тому багато трейдерів, інвесторів і звичайних людей зберігають заощадження в CHF.

За все своє існування швейцарський франк пережив всього 2 кризи - під час Першої Світової війни і в роки Великої Депресії. Незважаючи на це донині ця надійна валюта залишається на плаву, з її допомогою укладаються великі міжнародні угоди, на яких можна непогано заробити. Самі експерти вважають, що торгувати франком краще на короткострокову перспективу, щоб максимізувати прибуток. Для аналізу валюти потрібно користуватися технічним і фундаментальним аналізом, відстежуючи економіко-політичні новини і події, а також скористатися інформацією, опублікованою на сайті провідної мережі обмінників КІТ Group.

Швидкий і вигідний обмін CHF/UAH в Києві через сервіс КІТ Груп

На сьогоднішній день вигідний курс франка до гривні пропонує не так багато організацій, так як в нашій країні дана валютна пара недооцінена. Актуальний курс щодня публікує Нацбанк, дізнатися інші котирування можна на веб-сторінках інших банків і обмінників. Продати франк можна не у всіх банках, а звертаючись на чорний ринок є ризик бути обманутим або отримати фальшиві гроші. Щоб уникнути стресів, черг і бюрократичних формальностей, вибирайте надійний перевірений обмінник КІТ Груп.

Наша компанія надає ряд переваг кожному клієнта:

  • наявність в касах великого валютного резерву;
  • широкий асортимент грошових знаків крім швейцарського франка;
  • мінімальні комісії при обміні;
  • комфортні умови обслуговування;
  • конфіденційність угод.

Крім того, клієнтам пропонуються бонуси, програми лояльності та інші цікаві пропозиції. Наша філія в Києві працює щодня. Можна заздалегідь відвідати сайт КІТ Груп, вивчити динаміку котирувань, оформити підписку на повідомлення і зафіксувати курс франка на 60 хвилин. Після цього можна приїхати в касу і забрати гроші. Паспорт та інші документи не потрібні. Уточнити ці запитання можна за телефонами, вказаними на сайті обмінника.