Курс євро до української гривні

EUR/UAH
  •  

Курс євро нарівні з американським доларом є найпопулярнішим запитом щодо обміну в Києві. В основному, євро надходить від міжнародних компаній, які вкладають свої кошти в розвиток бізнесу в Україні. Також великий потік євровалюти йде від заробітчан, які привозять її додому і обмінюють на українську гривню. Купують євро, в основному, туристи, які виїжджають в країни Єврозони для подорожей і відвідування визначних пам'яток. Також багато жителів України купують євро для того, щоб зберегти свої заощадження.

Курс євро в Києві

Завдяки тому, що кілька років тому в Україні нарешті ввели безвізовий режим, багато українців стали частіше їздити в Європу і користуватися євровалютою. Саме тому актуальний курс гривня-євро користується попитом у жителів і гостей міста Київ і не тільки. Варто зазначити що euro - наймолодша валюта в світі, хоч і є національною грошовою одиницею 19 держав. Коли вона виникла, то ніхто навіть не підозрював, що з часом вона складе гідну конкуренцію долару, а також витіснить ряд національних валют. Сьогодні EUR займає 2 місце в рейтингу світових валют, а також є синонімом стабільності, достатку і процвітання.

Курс євро по відношенню до української гривні визначається не тільки від надходження валюти в Україну. Також грають роль і політичні події в нашій країні. На позитивну динаміку курсу євро істотно впливають висновок з Міжнародним валютним фондом нових договорів. Ситуація може змінюватися від вкладу в бізнес олігархів країни, а також великих бізнесменів. За рахунок цього ситуація може штучно змінюватися і відбиватися як на вартість української гривні так і на добробут населення.

Курс євро до гривні в обміннику Kit Group

Якщо вам необхідно перевести євро в гривню в Києві, то в першу чергу, ви можете зробити це на нашому сайті КІТ Груп. Тут ви можете порахувати кінцеву вартість обміну, а також замовити необхідну суму. Умови обміну у нас прозорі без прихованих комісій та платежів. Зателефонувавши нам, ви зможете дізнатися у нашого менеджера про наявність потрібної суми в обмінному пункті. Також ви зможете відкласти необхідну суму, якщо немає можливості відразу її забрати.

Протягом 10 років ми є лідером з обміну іноземних валют на українському ринку. Головна наша цінність - це задоволені клієнти, які нам довіряють. Всі угоди наших клієнтів є повністю конфіденційними, тому ми забезпечимо результати обміну від третіх осіб. У наших касах для покупки валюти не потрібно пред'являти паспорт і чекати в черзі, як у банках. Компанія КІТ Груп має ліцензію, тому відповідає всім критеріям благонадійності і пропонує максимально комфортні умови обміну.

Чому варто обміняти EUR на UAH саме у нас?

Якщо ви хочете дізнатися актуальний курс євро по відношенню до української гривні, то відвідайте наш сайт КІТ Груп. Для вас тут є 2 інструменти для контролю цін, а саме:

  • динаміка руху ціни. Ця функція являє собою графік, який показує всі зміни по відношенню євровалюти до гривні, так і гривні до євро за день або за тиждень. Для того, щоб спостерігати за змінами, необхідно вказувати покупку або продаж валюти;
  • повідомлення про зміну вартості. Отримувати повідомлення про зміну валюти ви можете через розділ "Повідомити мене". Ця функція зручна для професійних трейдерів, які отримують свої гроші за різницю валют. Якщо ви хочете вигідно купити або продати євровалюту, то можете вказати в окремому вікні бажану ціну. Після того, як показник буде на необхідній позначці, на вашу електронну адресу прийде повідомлення. Після цього вам слід зв'язатися з оператором для того, щоб виконати обмін валют.

Дані інструменти надаються безкоштовно. Для того, щоб ними скористатися, не потрібно реєструватися на сайті КІТ Груп або конвертувати свої активи. Пропонований курс від Kit Group завжди більш прибутковий і прогнозований, ніж в банках або на чорному ринку, а за рахунок вигідного співвідношення між купівлею і продажем кожен наш клієнт обміняє з мінімальною комісією. Якщо вам потрібна велика сума, то ви можете її забронювати і як тільки необхідні кошти будуть в нашому обмінному пункті, ми відразу з вами зв'яжемося.