• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс євро до гривні в Києві на сьогодні

EUR/UAH
 •  

Після введення безвізового режиму з ЄС популярність європейських грошей в українців зростає з кожним роком. Одні активно використовують її в подорожах по Європі, інші - як довгострокову інвестицію. Отримати вигоду з такого капіталовкладення можна тільки тоді, коли курс євро до гривні стабільний. Навчившись розбиратися в нюансах утворення котирувань, можна спрогнозувати найбільш сприятливий момент для конвертації і не тільки зберегти свої заощадження в надійній валюті, а й примножити їх.

Основні процеси, що впливають на курс гривні до євро

Стабільність курсу гривні до євро залежить переважно від стану економіки і фінансової політики, яку веде кабмін і НБУ. Девальвацію національної валюти зазвичай провокують такі процеси:

 • тісна залежність держави від траншей і кредитів МВФ, а також від жорсткості умов їх видачі і погашення;
 • тип державного регулювання курсу євро в банках України, якого дотримується Мінфін;
 • високий ризик дефолту, а також його технічний або фактичний наступ;
 • відсутність зростання ВВП і падіння мікро- і макроекономічних показників;
 • збільшення обсягів імпорту, що порушує головний ринковий закон - паритет попиту і пропозицій, в результаті чого курс євро в Україні просідає;
 • стан платіжного балансу і розмір золотовалютного резерву;
 • низька конкурентоспроможність товарів і валюти в світовому масштабі;
 • пасивність на фондових біржах, валютних і сировинних торгах;
 • кореляція наповнюваності держбюджету і цін на продається сировину.

Неекономічні аспекти, що впливають на курс євро в Україні

Знижуватися або підвищуватися коефіцієнт, за яким офіційні структури переводять євро в гривні і навпаки, може ще й через циклічності купівельної активності, яка припадає на передсвяткові дні і сезон відпусток, а також від числа спекулятивних операцій. Перекупники, користуючись сезонним підвищенням попиту на інвалюту, маніпулюють котируваннями в свою користь. За рахунок цього ажіотаж посилюється, і нерідко у людей починається паніка, під впливом якої вони починають оптом міняти гривні в євро або масово позбуватися від грошових одиниць ЄС. У такій напруженій обстановці «міняйли» нерідко вдаються до шахрайських схем і таким чином отримують надприбутки, а клієнти, які бажають конвертувати eur to uah або uah to eur, залишаються в збитку. Довести ж факт протиправних дій з боку спекулянтів і залучити їх до відповідальності вкрай складно, тому розумніше звертатися тільки в перевірені ліцензовані структури.

Де дізнатися точний курс євро на сьогодні?

Уточнити актуальний курс євро на сьогодні, встановлений Нацбанком, можна безпосередньо на сайті НБУ, де декілька разів на день оновлюються дані. Незважаючи на те, що офіційні котирування на наступний день встановлюються напередодні ввечері, вивчати графік їх змін дуже корисно. Це допомагає передбачити зміни і дозволяє спрогнозувати ситуацію, яка, найімовірніше, складеться в наступну добу.

 

Також дізнатися курс гривні до євро можливо на веб-сторінках і в фізичних філіях банків і обмінних пунктів. Там він може трохи відрізнятися від загальнодержавного, оскільки багато банківських та обмінних організацій додають до нього прихований комісійний збір. Якщо необхідно знати точну кількість ВКВ, що віддається в касу для отримання певної кількості національної валюти або отримується на руки після конвертації українських грошових знаків, то слід уточнювати цифри саме в тій фінансовій установі, де планується здійснення обміну.

Своєчасне оновлення курсу євро до гривні і інші ознаки надійного обмінника

На практиці купити євро в банках Києва не так вже й просто. Багато клієнтів стикаються з проблемою нестачі або повної відсутності запитуваних банкнот, але в надійних сертифікованих обмінниках зазвичай таких складнощів не виникає. Про благонадійність обмінного пункту красномовно свідчать такі факти:

 • тривалий стаж;
 • наявність у відкритому доступі документації, що дозволяє фінансову діяльність;
 • своєчасне оновлення співвідношень валютних пар;
 • захист персональної інформації;
 • сучасне технічне обладнання кас, яке гарантуватиме безпеку угод;
 • робота з великим асортиментом державних знаків і широкий спектр послуг, що надаються.

Де вигідно купити або продати євро в Києві?

Щоб швидко і безпечно продати євро або купити його в столиці, слід відвідати наш обмінник, розташований за адресою Дмитрівська 92-94. Він відповідає всім критеріям надійності і гарантує кращі умови для клієнтів. Додаткова перевага нашої філії - сайт, на якому можна відстежити динаміку цін на іноземні грошові знаки, замовити послугу безкоштовних повідомлень про зміни на фінансовому ринку і користуватися онлайн-калькулятором.