Курс долара США до євро

EUR/USD
  •  

Євро і долар - найпопулярніші світові валюти, які є основними в десятках країн. На сьогоднішній день є хороша можливість заробляти на обміні валют. Велика кількість людей займаються торгами на світовому фінансовому ринку, де можна виручити на різниці валют велику суму грошей. Найпопулярнішим запитом щодо обміну валют є EUR/USD. Даний крос-курс актуальний не тільки для тих, хто подорожує. Дана валютна пара популярна і валютних біржах, так як вона може дати можливість отримати досить серйозний прибуток.

Курс євро до долара в Києві

Знайти обмінний пункт в Києві не складе ніяких труднощів. Тут розташована одна з численних філій компанії КІТ Груп, яка допоможе вам вирішити всі фінансові питання.

Для того, щоб почати заробляти на обміні валют, вам необхідно для початку вибрати один з варіантів:

  • займатися обміном через біржі валют;
  • звертатися до трейдерів;
  • звертатися на чорний ринок;
  • проводити обмін самостійно.

Здійснювати обмінні операції в Києві найлегше через спеціальні організації, так як ви тільки контролюєте свій баланс на рахунку. Трейдери роблять за вас всю роботу, переглядаючи рух ціни на валюту на українському ринку, при цьому приймаючи необхідні рішення. Але при цьому ви не отримуєте ніяких гарантій того, що зможете заробити необхідну для себе суму, так як такі фахівці діють в своїх інтересах.

Якщо ж ви вирішили працювати самостійно, так як бажаєте контролювати рух своїх фінансових заощаджень, а також отримувати прибуток, яку зможете побачити на всіх етапах торгів, то краще особисто зайнятися цим питанням. Щоб займатися торгами на фінансовому ринку самостійно, буде потрібно більше часу.

Обмін євро на долари США в обміннику КІТ Груп

Підібрати надійний обмінний пункт в Києві досить непросто. В обласних центрах сконцентрована велика кількість компаній, які займаються обміном. Тому для того, щоб підібрати організацію, потрібно більш детально проаналізувати не тільки де вигідний курс валют, але і відгуки від клієнтів. Не рекомендується підбирати перший-ліпший варіант, так як більшість компаній можуть діяти в шахрайських цілях.

В КІТ Груп завжди актуальний валютний курс, який є одним з кращих в місті. Ми ретельно стежимо за тим, щоб всі угоди були конфіденційні. Ви можете зв'язатися з нашими співробітниками по телефону і уточнити, чи є відповідна сума в касі.

Чому варто обміняти EUR на USD саме у нас?

У нашому обмінному пункті ви знайдете ряд переваг:

  • надійність. Компанія KIT Group працює на протязі 10 років у фінансовій сфері. Навіть за часів кризових ситуацій ми залишалися надійним партнером для наших клієнтів, з якими уклали довірчі відносини на тривалий період часу. У нас є всі необхідні ліцензії від НБУ, які дозволяють нам працювати в фінансовій сфері;
  • вигода. Наш курс валют не тільки є актуальним, але і вигідним. При обміні великої суми ми вам можемо зробити знижку в 5 одиниць. У KIT Group представлений великий вибір валют, які ви зможете купити або продати;
  • безпеку. Ми забезпечимо вас не тільки справжніми грошима, а й збережемо конфіденційність всіх ваших операцій, що проводяться.

Наша компанія відповідає головним вимогам благонадійності: ми маємо ліцензію НБУ, пропонуємо хороший курс долара, а Київ - не єдиний обласний центр, в якому знаходиться наш філії.