• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс євро до долару в Києві на сьогодні

EUR/USD
 •  

Українці традиційно вважають американську і європейську валюти найбільш стабільними, тому вважають за краще зберігати свої заощадження саме в цих грошових знаках, а також використовувати їх як короткочасні і довгострокові інвестиції. Щоб вигідно міняти іноземну валюту, потрібно знати ази теорії формування котирувань, регулярно моніторити крос курс євро долар для визначення найбільш сприятливого періоду конвертації та здійснювати цю операцію в надійному сертифікованому обміннику.

Що таке крос курс євро долар і від чого він залежить?

Під поняттям крос курс долар євро слід розуміти вартість однієї інвалюти, виражену іншою без попереднього її перекладу в національну українську. Ця величина непостійна і залежить від безлічі процесів в ЄС, США та України. Так, наприклад, дестабілізувати ситуацію на фінансовому ринку можуть такі чинники:

 • неефективні дії Мінфіну з контролю темпів інфляції, що призводить до її стрімкого зростання;
 • обраний урядом тип регулювання курсу євро до долара і гривні;
 • загальний стан економіки країни;
 • проведення готівкової або безготівкової емісії при низьких мікро- і макроекономічних показниках;
 • розмір процентної ставки і різниця цього показника в різних країнах;
 • стан платіжного балансу і виплата боргових зобов'язань;
 • збільшення імпорту, яке призводить до зниження купівельного попиту і ослаблення курсу долара до євро, рубля, національній валюті і іншим грошових одиниць;
 • активність держави на валютних торгах, біржах цінних паперів, дорогоцінних металів, вуглеводнів та інших енергоресурсів;
 • занадто велика залежність держбюджету від цін на сировинні ресурси і обсягів їх продажу.

Вплив на крос курс євро долар чорного ринку

Крім глобальних внутрішньо- і міждержавних процесів, істотно впливає на крос курс євро долар чорний ринок, а саме кількість проведених на ньому операцій. Пояснити цю кореляцію можна специфікою роботи «міняйл». Оскільки їх діяльність вважається незаконною і карається великими штрафами, то перекупники хочуть витягти максимум вигоди з кожної угоди і нерідко штучно створюють ажіотаж, користуючись найменшим приводом, при цьому вони дозволяють собі демпінгувати в свою користь співвідношення євро долар.

 

Цих фактів цілком достатньо, щоб зрозуміти, що звертатися до приватних і юридичних осіб, які продають і купують ВКВ без ліцензії не варто, навіть якщо курс євро до гривні чорний ринок пропонує більш привабливий, ніж офіційні структури.

Кон'юнктурні аспекти, що впливають на коефіцієнт обміну долара на євро

Значно дестабілізують ситуацію у фінансово-економічній сфері такі події:

 • проведення непопулярних реформ і вступ в силу антисоціальних законів;
 • різного роду кризи;
 • участь армії в війнах і у врегулюванні місцевих осередків напруги і збройних конфліктів;
 • неточне прогнозування коефіцієнта, за яким буде відбуватися обмін долара на євро найближчим часом, зазвичай призводить до порушення паритету попиту і пропозицій;
 • ліквідація наслідків природних катаклізмів і стихійних лих.

Де дізнатися крос курс євро долар в Києві?

Актуальні дані регулярно публікуються на сайті НБУ, веб-сторінках великих банків і обмінників. Там же можна подивитися євро долар графік і проаналізувати світові тенденції. Це допоможе визначити оптимальний час для проведення максимально вигідної конверсії.

 

Однак слід звертати увагу на те, що офіційні котирування Нацбанку можуть трохи відрізнятися від тих, які заявляють інші організації. Така невідповідність пояснюється елементарно просто: деякі фінансові установи проводять обмін євро на долари з прихованим комісійним збором. Щоб точно знати суму, одержувану на руки після конвертації, потрібно наводити довідки саме в тій фінансовій організації, в якій планується купівля-продаж.

Як безпечно і просто обміняти валютну пару євро долар?

Далеко не всі банківські та обмінні структури практикують таку конверсію, коли пара євро долар обмінюється безпосередньо, оскільки вони позбавляються подвійного комісійного збору. У нашому обмінному пункті в Києві (за адресою вул. Дмитрівська 92-94) ми охоче надаємо таку послугу, тому що працюємо за принципом «задоволений = постійний клієнт» і прагнемо надати нашим клієнтам кращі умови обміну євро на долари та інших валют. До числа інших наших конкурентних переваг можна віднести захист персональної інформації, своєчасне оновлення котирувань euro to usd, поширену мережу філій в Києві та інших містах, а також наявність інтернет-сторінки. На ній можна замовити послугу автоматичних електронних повідомлень про зміни обстановки на фінансовій біржі і попередньо забронювати певну кількість купюр.