• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Курс фунта до гривні в Києві на сьогодні

GBP/UAH
  •  

В Україні інвалюта знаходиться у вільному обігу. Розплачуватися в магазинах, звичайно, нею не можна, але обмінювати одні грошові знаки на інші можна без всяких обмежень. Ви можете заробляти за кордоном у валюті іншої країни або використовувати стійкі світові грошові одиниці для створення накопичень. При цьому популярними стають не тільки звичні долари або євро. Британська валюта також входить в число часто обмінюваних українцями. Якою б не була мета обміну, важливо знайти організацію, де при необхідності можна перетворити фунти в гривні без затримок і зайвих витрат. У столиці діє безліч обмінних пунктів. Однак вибрати відповідний цілком під силу не тільки професіоналам, але і новачкам на валютному ринку.

Як продати фунти в Києві?

У столиці немає складнощів з тим, щоб вигідно продати фунти. Київ пропонує українцям і гостям міста відразу кілька способів обміну валют:

  1. Онлайн-обмінники підходять тим, хто активно використовує безготівкові платежі. Наш партнер obmenat.com проводить перекази між банківськими картами і електронними гаманцями, а також займається конвертацією валют в безготівковій формі.
  2. Якщо вам необхідно реалізувати англійську готівку в обмін на вітчизняну, можна звернутися в банк. Як правило, тут не слід розраховувати на прибутковість угоди, адже банківський сектор не відрізняється гнучкістю у встановленні тарифів. Тому курс фунта зазвичай далекий від оптимального рівня. Крім того, режим роботи більшості банків не дозволяє проводити операції з валютою у зручний для клієнтів час.
  3. Найвигідніший і швидкий спосіб продажу іноземної валюти - пункти обміну. Ті, хто спеціалізується на валютних операціях з фізичними особами, можуть встановлювати курс фунта до гривні на прийнятному рівні.

Вибираючи обмінник, потрібно бути обережним. Не завжди потрібно йти туди, де пропонується найкращий курс фунта до гривні: «чорний ринок» широко розвинений в валютному секторі. Підприємці, що працюють нелегально, завищують показник співвідношення валют, оскільки не мають тих витрат, які несуть законослухняні організації. Деякі працюють без постійного офісу, пропонуючи здійснення купівлі-продажу валют "з рук». З міркувань безпеки звертатися до таких «міняйл» не варто. В іншому випадку можна стати жертвою обману, втратити гроші і постраждати особисто.

 

При зверненні в пункт обміну, перевірте, чи є у нього державна реєстрація, контактні дані, крім телефону. Чим більше точок контакту - сторінки в соцмережах, фізичну адресу, сайт - має організація, тим більше довіри вона викликає.

Як відстежувати курс англійського фунта?

Будь-якому, хто вирішив продати чи купити британську валюту, доводиться стежити за рівнем котирувань. Орієнтуючись на офіційний курс фунта стерлінга до гривні, обмінні пункти встановлюють власне співвідношення для покупки і продажу. Причому, воно може змінюватися кілька разів на день.

 

Однією з наших переваг є інформаційна доступність. На сайті представлені свіжі дані, необхідні для проведення операцій з фунтами стерлінгів: курс гривні на поточний момент і в динаміці. Більш того, ви можете отримувати ці відомості на e-mail, підписавшись на нашу розсилку. Залиште свою електронну адресу. Щоб дізнатися про зміни курсу англійського фунта, вам не знадобитися заходити на сайт.

Інші переваги обміну фунтів на гривні у нас

Навіть вибравши вдалий момент для перекладу інвалюти в вітчизняні купюри не слід заспокоюватися. Іноді курс може змінитися, поки ви добираєтеся до офісу, щоб продати або купити фунти: Київ такий великий, що ви пропустите можливість вигідного обміну, затримавшись в дорозі. Щоб уберегти наших клієнтів від подібних неприємностей, ми пропонуємо скористатися новою опцією. Коли курс фунта до гривні в Києві встановиться на оптимальному рівні, залиште попередню заявку на обмін. Протягом години касир буде чекати вас, щоб купити британські купюри по курсу на момент заявки.

 

Наш сайт має зрозумілий інтерфейс. Розібратися тут може навіть недосвідчений користувач. Для прискорення обміну ми склали таблицю, де вказані результати перекладу англійської валюти в українську за поточним курсом фунта стерлінга до гривні в Києві - від 100 до 500 GBP.

 

Зручне розташування і режим роботи часто мають вирішальне значення при виборі обмінника. Наш пункт знаходиться на вул. Дмитрівській, 92-94 і відкритий щодня без перерв. Вам не доведеться перекроювати свій графік, досить просто приїхати в офіс у зручний для вас час.

 

Важливим плюсом ми вважаємо свій серйозний підхід до безпеки. Ми присутні на валютному ринку не перший рік. Постійні клієнти довіряють нам, бо впевнені у цілості персональних даних і особистої безпеки.