Курс фунтів стерлінгів до долара

GBP/USD
  •  

Згідно зі статистикою жителі України найчастіше обмінюють американський долар, євровалюту і російські рублі, при цьому і інші валюти користуються великою популярністю. Досить поширена валютна пара - GBP/USD. Щоб вигідно обміняти фунти на долари або навпаки, необхідно знати необхідні ази і навчитися прогнозувати сприятливі моменти для обміну валют. Фунт стерлінгів є однією з найстабільніших валют світу, тому він привабливий на світовому фінансовому ринку. Він рідко змінює свій курс, тому це гарне вкладення в дану валюту.

Курс фунта до долара в Києві

У Києві на формування курсу GBP/USD впливає НБУ. В цілому, вартість фунта стерлінга по відношенню до американського долара може змінюватися в залежності від того, які економічні чинники впливають на формування ціни на світовому фінансовому ринку. Обвалитися крос-курс валют може з наступних причин:

  • стрімка інфляція;
  • емісія як готівкова, так і безготівкова, яка не має економічних показників;
  • збільшення імпорту, за рахунок чого відбувається відтік іноземної валюти;
  • інтервенція британського фунта стерлінга;
  • низька активність гравців на фінансовій біржі, фондових ринках, дорогоцінних металів і енергоресурсів;
  • залежність економіки від продажу сировини.

Обмін фунтів стерлінгів на долари в обміннику KIT GROUP

Даний крос-курс щодня публікує на своєму сайті Національний банк України. Оновлення курсу відбуваються кожні кілька годин, тому ви можете легко проаналізувати тенденції валютного ринку. Також курс фунта до долара ви можете подивитися на сайті нашого обмінного пункту КІТ Груп в Києві. У нас завжди тільки найактуальніший і вигідний курс не тільки британського фунта стерлінга до американського долара, але і по відношенню до інших іноземних грошей.

Для обміну валюти в КІТ Груп вам не потрібен паспорт та інші документи, тому кожна фінансова операція здійснюється в повній конфіденційності. Якщо вам потрібна велика сума, то ви можете її забронювати і як тільки необхідні кошти будуть в нашому обмінному пункті, ми відразу з вами зв'яжемося. Наша філія в Києві оснащена технікою для проведення безпечних валютних операцій, тому отримати ризик фальшиві гроші мінімальний. Крім долара в КІТ Group можна обміняти євро, злоті, рублі, фунти, а також здійснити грошові перекази по Україні.

Чому варто обміняти GBP на USD саме у нас?

У нашому обмінному пункті КІТ Груп в Києві ви зможете здійснити обмін по актуальному курсу на вигідних умовах. Протягом 10 років ми змогли зайняти лідируючі позиції на фінансовому ринку України. У нас є всі необхідні ліцензії, які дозволяють нам працювати в даній сфері діяльності. Всі угоди, які ви проводите у нас залишаються конфіденційними. Сам процес подачі запиту займає лічені хвилини, а оператор відповідає за вказаними контактними даними протягом години.

Для швидкого комфортного обміну виконайте наступні кроки:

  • відстежите на нашому сайті сприятливий курс для обміну GBP/USD;
  • зафіксуйте курс і заповніть заявку;
  • вирушайте до найближчої філії для обміну.

Наші фахівці зможуть дати консультацію з усіх фінансових питань, які у вас можуть виникнути. Ми працюємо щодня, включаючи вихідні та святкові дні. При необхідності можна отримати розширену безкоштовну консультацію по будь-яких питань.