• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс фунта до долару в Києві на сьогодні

GBP/USD
 •  

Грошові знаки Великобританії відрізняються стабільністю і на світовому ринку об'єктивно мають навіть більшу цінність, ніж американські чи європейські гроші. Але, на жаль, вони в Україні не користуються великою популярністю. Незважаючи на це, курс фунта до долара цікавить багатьох українців, які відвідують Англію з метою туризму, навчання або бізнесу. Більш того, багато наших співвітчизників використовують британські гроші як ефективний спосіб збереження своїх заощаджень і надійне капіталовкладення. Щоб завжди залишатися в профіті від такої конверсії, потрібно постійно моніторити курс долара до фунта стерлінгів, уміти передбачати коливання і обмінювати валюту в офіційних структурах.

Структурні фактори, які дестабілізують курс долара до фунта стерлінгів

Стабільність котирувань залежить переважно від стану економіки тієї чи іншої країни, а також від наступних процесів:

 • занадто швидкий темп інфляції, який не можуть зупинити методи, що застосовуються Кабміном;
 • наводнення ринку імпортом, що призводить до ослаблення курсу фунта стерлінга до долара за рахунок порушення балансу попиту і пропозицій;
 • необґрунтована емісія, непідкріплена реальними мікро- і макроекономічними показниками;
 • відсутність зростання ВВП;
 • тип регулювання курсу долар фунт, обраний урядом;
 • негативний стан платіжного балансу;
 • розмір золотовалютного резерву;
 • пасивність на торгах фінансів, дорогоцінних металів, сировини, вуглеводнів і інших енергоресурсів;
 • низька конкурентоспроможність національних символів і товарів.

Інші дестабілізатори курсу долар фунт

Якщо економічні аспекти впливають на співвідношення gbp usd в довгостроковій перспективі, то кон'юнктурні чинники викликають сильні хвилювання на фінансовому ринку протягом нетривалого періоду. До таких дестабілізаторів найчастіше відносяться загострення суспільно-політичного та інших криз, залученість армії в місцевому або світовому збройному конфлікті, наступ стихійних лих.

Чорний ринок також впливає на вартість фунту стерлінгів. Курс до долару грошових знаків Сполученого Королівства зазвичай підвищується в період сезонного збільшення попиту на інвалюту, і цим активно користуються перекупники, щоб заробити максимальні бариші. Для цього вони використовують різні методи: від демпінгу до афер. Додатково підігріваючи ажіотаж, спекулянти провокують розвиток панічних настроїв у населення, піддаючись яким люди починають масово міняти ВКВ за невигідним крос курсом фунт долар. Київ, як місто з високим валютооборотом, особливо гостро реагує на такі провокації, тому киянам і гостям столиці, щоб не залишитися в збитку після обміну, варто утриматися від контактів з «міняйлами» і конвертувати іноземну валюту тільки в ліцензованих структурах.

Як дізнатися крос курс фунт долар в Києві?

Офіційні ціни на валюту по відношенню до гривні публікуються на сайті НБУ. Але коли необхідно уточнити курс фунта до долара, калькулятор просто необхідний, оскільки в даному випадку українські державні знаки не беруть участі в конверсії. Такі онлайн-калькулятори є на фінансових сайтах-агрегаторах і на веб-сторінках сертифікованих обмінників, які надають дану послугу.

Переводячи usd to gbp і usd to pound, можна уникнути сплати подвійного комісійного збору, тому далеко не всі банківські структури працюють за такою схемою, не бажаючи втрачати прибутку. А ось обмінні пункти, які ведуть конкурентну боротьбу за клієнтів і з тими ж банками, і з іншими обмінки, з успіхом конвертують ВКВ таким чином.

Де вигідно перевести фунти в долари і навпаки в Києві?

Швидко і безпечно обміняти фунти в долари і навпаки можна в нашому обміннику на Дмитрівській 92-94, який має такі переваги:

 • здійснює фінансову діяльність протягом тривалого періоду часу;
 • має всю юридичну документацію, що дозволяє роботу і не приховує її від клієнтів;
 • оснащений сучасним технічним обладнанням;
 • гарантує конфіденційність особистої інформації;
 • переводить не тільки долари в фунти, але і працює з великим асортиментом ВКВ;
 • надає широкий спектр послуг.

Наша додаткова перевага - сайт в інтернеті, на якому можна ознайомитися з тенденціями фінансового ринку і замовити безкоштовну розсилку, що інформує про зміни ситуації на ньому. Після цього електронні листи будуть регулярно приходити на вказаний e-mail. Крім цього, тут же можна розрахувати підсумкову суму готівки, яку одержують на руки після конвертації, уточнити контактні засоби зв'язку відділення і замовити зворотний дзвінок менеджера, якщо виникли додаткові питання по співвідношенню фунта до долара, по інших валютних парах, по оформленню передплати на повідомлення або по роботі відділення.