Курс фунтів стерлінгів до долара

Київ - столиця України, культурне і туристичне місто. Не так далеко розташований аеропорт "Бориспіль", з якого можна полетіти в будь-який куточок світу. Не дивно, що після повернення на батьківщину кияни та інші українці бажають обміняти іноземну валюту на українську гривню. Але є такі, які бажають заробити на різниці іноземних валют. Сьогодні досить поширеним явищем є фондові біржі, де можна вивести досить велику суму грошей. Так чи інакше, обмінні пункти в Києві користуються великою популярністю. Для того, що зробити обмін з однієї іноземної валюти на іншу потрібно підібрати відповідний обмінний пункт. Це не тільки повинні бути вигідні умови обміну, але і повна конфіденційність фінансової операції і безпеку перекладу.

Одна з найбільш поширений валютних операцій - обмін американського долара на англійський фунт стерлінг. На практиці поміняти британську валюту досить складно, тим більше перевести її в іншу валюту. Теоретично це можливо зробити в українських банках, але у вільному доступі фунта в відділеннях не буває в потрібній кількості і його можна отримати лише за спецзамовленням. В обмінному пункті КІТ Груп можна перевести необхідну суму грошей без будь-якого обмеження. Залишивши заявку на нашому сайті, ви зможете отримати гроші протягом однієї години.

Хто може переводити фунти стерлінгів в американський долар?

Першим, кому потрібна операція з переведення американського долара і фунта стерлінга - це ті, хто укладає закордонні контракти з міжнародними фірмами. Також якщо ви збираєтеся відвідати Туманний Альбіон варто задуматися про переведення долара в фунти в Україні, щоб не потрапити в подвійну конвертацію і не втратити в сумі. Так як Великобританія вийшла з Євросоюзу, вона користується для розрахунку своєю національною валютою. У Британії існує мало місць, де можна придбати товари за долар або євро. Також така операція буде актуальна і тим, хто робить ставки на фондових біржах. Американський долар є однією з найпоширеніших валют в світі, тому в основному ставки робляться в USD.

Незважаючи на причини обміну, необхідно ретельно вибирати обмінний пункт у вашому місті.

Куди можна звернутися щодо обміну американського долара на фунти стерлінги?

Зараз існує велика кількість банків і обмінних пунктів, де можна зробити валютні операції. Однак потрібно дотримуватися кількох правил для того, щоб зробити це вигідно і безпечно, а також враховувати ряд факторів:

  • надійність. Інформація про обмінних пунктах ви можете знайти на будь-якому інтернет-ресурсі, зокрема на форумах вашого міста. Варто підбирати компанію, яка існує не один рік на фінансовому ринку. Також повинна бути повна інформація про обмінний пункт, а саме адреса, контакти телефони, філії, сайт;
  • вигідний крос-курс. Більшість компаній намагаються отримати максимальний прибуток на обміні валют. Такі обмінники орієнтовані на тих, кому терміново потрібна валюта в місті Києві, тому часто занижують курс. Якщо провести глибокий аналіз, то можна знайти точки, де ви отримаєте максимальну вигоду на валютних операціях;
  • легальність операції. Для ведення фінансової діяльності в Києві у компанії повинна бути ліцензія від Національного Банку України. Тому якщо компанія відмовляється надавати необхідні документи, значить вона може працювати нелегально, здійснюючи шахрайські дії. Купувати валюту на чорному ринку вкрай небезпечно, так як валюта може виявитися фальшивою.

Обмінний пункт Kit Group працює на фінансовому ринку більше 10 років і підходить за всіма критеріями з фінансових операцій. Якщо ви хочете обміняти валюту в Києві, телефонуйте нам, або заповнюйте форму на нашому сайті, після чого вам зателефонують наші фахівці. Якщо ви міняєте велику суму грошей, то обмінний пункт КІТ Груп максимально зможе вас захистити, провести інкасацію ваших коштів і супроводити вас до нейтральній території.