PLN/RUB
  •  

Обмін валют в Києві

На сьогоднішній день до послуги обміну валют вдається більше 90% українців, при цьому великі грошові операції здійснюються як у великих містах, так і в невеликих селищах. Київ - не тільки загальновизнана столиця України, це ще і культурний, історичний, туристичний і економічний центр нашої країни. У Києві у всіх районах розташовані десятки, а то і сотні точок обміну, банків і тіньових обмінників, в яких можна купити, продати і обміняти валюту будь-якої країни світу.

Чому українці ходять в точки обміну валют? Україна - країна з не дуже стабільною економікою, тому місцева валюта постійно переживає хвилювання. У зв'язку з цим багато людей продають гривню і масово скуповують долари, євро, фунти стерлінгів, швейцарські франки і не тільки. Хтось відкладає гроші на чорний день, хтось збирає на велику покупку, а комусь потрібна іноземна валюта для того, щоб вільно подорожувати по світу, літати на відпочинок, навчання або по робочих справах. Крім того, зараз багато людей активно підвищують свою фінансову освіту, ходять на курси по фінансовій грамотності, вчаться інвестувати, вкладатися в акції і прибуткові проекти.

Де можна обміняти валюту в Києві?

Обмін валют в Києві - фінансова послуга, яку ще якихось 20 років тому могли надати тільки державні банки і то, обмін був сильно обмежений за сумою і кожна фінансова операція ретельно відстежувалася. Іноземна валюта в Україні до розвалу СРСР практично не була в ходу, а її обмін був кримінальною карою. У зв'язку з цим перші обмінні точки діяли підпільно і поза законом. До цього дня вони не втратили актуальність і продовжують вести свою діяльність.

У сучасному Києві працюють сотні державних і комерційних банків. Їх умови співпраці відрізняються, але в цілому - це легальні організації, які цінують своїх клієнтів і контролюються НБУ. Найпопулярнішими і надійними банками є:

  • ПриватБанк;
  • Райффайзен Банк Аваль;
  • Укрсиббанк;
  • Ощадбанк;
  • Креді Агріколь Банк;
  • Кредобанк;
  • Правекс Банк;
  • Альфа-Банк та ін.

Багато провідних банків в Україні є представництвами зарубіжних фінансових компаній, тому захищені від банкрутства і залучають клієнтів своєю безпекою. На жаль, багато українців старшого віку втратили довіру до банківських організацій, коли єдиний банк СРСР - Сбербанк перестав існувати і всі вклади наших батьків, бабусь і дідусів просто згоріли.

Сьогодні діяльність українських банків контролює Мінфін і НБУ, саме вони щодня фіксують офіційний курс валют і утримують ставку національної валюти - гривні. Звичайно, ставка НБУ - це всього лише стартова точка, основа, від якої відштовхуються всі інші банки. Всі вони до офіційного курсу роблять свою надбавку, щоб отримати відсоток зі своїх клієнтів.

Яку валюту несуть в пункти обміну?

Обміняти гроші можна в будь-якій кількості. У державних банках існують певні добові ліміти, а ось в точках обміну або на чорному ринку обмежень немає, хоча гарантій безпеки теж немає. Валюта №1 для обміну - знамениті "зелені", бакси, долари. Грошова одиниця Америки завжди була якоюсь недосяжною мрією, особливо для жителів колишнього СРСР. Сьогодні USD можна купити або продати в будь-якій країні світу, включаючи Україну.

Крім долара в пунктах обміну і банках можна купити євро, британські фунти, турецькі ліри, швейцарські франки, ізраїльські шекелі, китайські юані та багато іншого. Незважаючи на 30-річну незалежність, українська економіка так і не стала стабільною. Українську гривню постійно лихоманить, тому зарубіжні гроші здаються більш стабільними і надійними. З 1996 року, коли гривня стала національною валютою, в країні також з'явилися перші банківські карти - дебетові та кредитні, а також банкомати, термінали, завдяки яким українці отримали можливість розпоряджатися своїми коштами не тільки оффлайн, але і онлайн.

Історія розвитку обміну валют в Україні

Як тільки наша країна отримала свою незалежність, то вона тут же почала активно розвивати свою економіку і впроваджувати свою валюту. Перші роки були важкими: кризи, безробіття, інфляція, порожні полиці в магазинах. Купити або продати іноземні гроші було неможливо і навіть переслідувалося законом. З'явилися перші нелегальні обмінники, які пропонували купити долари США та іншу валюту. Робилося все це з рук, з-під поли, тому перевірити справжність таких грошей було неможливо.

У той же час на полицях магазинів з'явилися численні закордонні товари, відкрилися кордони і українці побачили зовсім інший світ, нові унікальні можливості. Деякі банки поступово почали вводити в свої послуги обмін валют на гривню і навпаки. У 2000-х рр після того, як з'явився Європейський Союз, в ряді країн Європи з'явилася нова валюта - євро. З перших років існування EUR стрімко набрала обертів і посіла друге місце за популярністю. Євро витіснила ряд національних валют з багатовіковою історією і сьогодні вважається прямим конкурентом долара. Це пояснюється тим, що долари не скрізь приймають, а євро має більш вигідний курс і поки ще не піддавався питання глобальних криз.

Обмінним пунктам велику конкуренцію складають державні банки, наприклад, ПриватБанк. Це один з найбільш стабільних банків в Україні на сьогоднішній день. За статистикою кожен другий українець користується його послугами, відкриває карти або рахунок. Даний банк має розвинену систему послуг, численні філії відділень і банкоматів по всій країні, а його інтернет-банкінг вважається одним з кращих в Європі.

Чому українці обирають обмінники, а не банки?

Банки - це гарантія, стабільність, безпека, але не всі люди цінують ці якості, багатьох цікавить тільки фінансова вигода, тому українці шукають, де можна заробити на різниці курсу, особливо, якщо мова йде про великі суми. Обмін валют, як правило, має на увазі різні цілі:

  • подорожі;
  • покупка автомобіля або нерухомості;
  • торгові угоди;
  • розвиток бізнесу;
  • заощадження, інвестиції, вкладення.

Довіра громадян до національної валюти вкрай низька, до того ж, гривня більше ніде не котирується, крім України. Пункти обміну пропонують більш вигідний курс обміну, ніж банки, навіть комерційні. Що стосується інших переваг даних організацій, то пункти обміну гарантують повну анонімність, не вимагають пред'являти документи для ідентифікації особи, працюю щодня (а то і цілодобово), а також мають велику мережу як в великих, так і в маленьких містах. Обмін валют в таких пунктах - це легальна грошова операція. Багато обмінників мають ліцензію НБУ, тому не підсовують фальшиві купюри своїм клієнтам і не обраховують їх.

Як безпечно обміняти валюту в Києві?

Незважаючи на ряд переваг, деякі пункти обміну варто уникати. Це пов'язано з тим, що не всі вони працюють легально і мають в своєму арсеналі необхідне обладнання для того, щоб перевірити кожну купюру на справжність.

У надійного обмінного пункту повинні бути такі ключові ознаки:

  • ліцензія від Національного банку України, що дозволяє ведення фінансової діяльності;
  • наявність професійної техніки на предмет виявлення фальшивих валют;
  • багаторівнева система захисту;
  • достатні валютні запаси злотих, євро, фунтів та інших, більш екзотичних валют.

Від чорних ринків і тіньових обмінників краще відразу відмовитися, більше 90% подібних точок - шахраї або фірми-одноденки без ліцензій і документів.

Чи можна заробити на обміні валют?

Ще пару років тому заробітком на різниці з обміну займалися тільки приватні міняйли або фінансові спекулянти, які самі встановлювали невигідний курс обміну для людей і наживалися на них. Сьогодні можна не користуватися послугами посередників, досить просто трохи підвищити свою фінансову грамотність, регулярно стежити за новинами економіки і грамотно розпоряджатися своїм бюджетом.

Є кілька перевірених способів того як на валюті можна заробити:

  • покласти кошти на депозитний рахунок в банку. Це пасивний дохід, тому його ефективність буде помітна з часом на великих сумах. Це непоганий варіант для всіх, хто не хоче активно займатися інвестуванням, а просто віддає гроші на збереження в банк і отримує за це певний відсоток;
  • вкладення в різні біржі. На сьогоднішній день цей метод заробітку досить поширений, в інтернеті можна навіть знайти всілякі семінари, на яких людей навчають, як можна заробити на торгах валют. Брати участь в торгах можуть як банки, транснаціональні корпорації, так і фізичні особи;
  • самостійне відстеження курсу, вичікування слушного моменту і обмін грошей в потрібний час в потрібному місці. Цей варіант викликає багато розбіжностей, тому що не завжди ефективний в період паник, рецесій, спадів економіки. Людям здається, що як тільки починаються стрибки долара, то потрібно відразу бігти і міняти його, інакше всі накопичення знеціняться. Це не так, саме тому важливо тверезо зважувати всі За і Проти, ретельно продумувати рішення наперед і не піддаватися загальному настрою.

Пробуйте самостійно вивчити фінансовий трейдинговий ринок. Тут можна використовувати будь-які валютні пари і отримувати вигоду на їх різниці. Якщо немає впевненості в своїх силах, завжди можна звернутися за допомогою до навчених фахівців.

Щоб краще ознайомитися з популярними валютами, останніми фінансовими новинами та іншою корисною інформацією, зверніть увагу на компанію Кіт Груп. Це велика мережа обмінників, філії якої розташовані по всій Україні, включаючи Київ, Одесу, Львів, Дніпро, Полтаву, Маріуполь, Миколаїв, Луцьк, Тернопіль, Херсон, Кропивницький та ін.

Переваги обміну в Kit Group

Компанія Kit Group працює з популярними валютами світу, їх можна купити або продати за вигідним курсом. На сайті обмінника можна в будь-який час відстежити динаміку по кожній валюті за рахунок зручного і доступного інтерфейсу. Наочні графіки показують, наскільки змінився курс. Крім обміну валют компанія також надає послуги ломбарду, де можна отримати кредит за речі, які здаєте. У ломбарді працюють професіонали, які допоможуть встановити справжню вартість виробів і фінансово виручити. Не всі банки можуть видати кредит, а в Кіт Груп з цим не виникнуть складності. Тут немає прихованих комісій і платежів, а також в договорі прописана сума, яку необхідно погасити з усіма відсотками. При достроковому погашенні частина відсотків анулюється і беруться тільки за той період, коли ви користувалися грошима.

Компанія Kit Group працює на фінансовому ринку більше 10 років і за цей період часу змогла налагодити довірчі відносини з багатьма партнерами. Вона користується довірою серед українців. Пункти обміну розташовані у всіх регіонах нашої країни, тому ви без зусиль зможете зробити обмін.

До основних переваг Кіт Груп відносяться наступні:

  • безпека. Фінансові операції захищені, відсутній ризик отримання підробленої банкноти. Каси оснащені сучасним точним обладнанням, які оцінюватимуть справжність будь-якої валюти;
  • повна конфіденційність. Для обміну грошей вам не доведеться пред'являти посвідчення особи, тому кожна угода залишається анонімною і недоступною третім особам;
  • заморозка курсу на годину. У КІТ Груп є спеціальна послуга, як "бронювання" курсу. Це зручно для всіх, хто потребує забрати певну суму в найближчому обмінному пункті. Для цього необхідно або написати, або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті обмінника;
  • всі кабінки в касах - непрозорі і розраховані на 1 людину, біля кас встановлені камери спостереження, що гарантує безпеку операцій, пов'язаних з готівковими коштами;

Менеджери Kit Group допоможуть клієнтам з усіх питань, які можуть виникнути. Всі консультації в КІТ Груп безкоштовні. Ви можете зателефонувати нам як по телефону, так і написати в службу підтримки.