Курс польського злотого до гривні в Києві на сьогодні

PLN/UAH
 •  

На сьогоднішній день велика кількість громадян, в основному, з економічних причин виїжджає на роботу в Польщу. Вибір даної країни пов'язаний з близькістю до України, а також з високим рівнем життя, який задовольняє українців. Тому актуальна не тільки робота за кордоном, але обмін польського злотого на українську гривню. Обмін даних валют користується популярністю не тільки серед населення, даною послугою користуються і приватні підприємці, які активно ведуть свій бізнес з Польщею. У Києві досить просто знайти надійний обмінний пункт і обміняти злотий на українську гривню за вигідним курсом. КІТ Груп надає великий перелік фінансових послуг, які можуть вас зацікавити.

Курс злотих до гривні в Києві

Головна проблема при обміні валют - нестабільність курсу, який може змінюватися в залежності від різних факторів. Якщо ви обмінюєте невеликі суми, то не зможете це відчути. Але якщо потрібно конвертувати значні суми, то краще почекати момент, коли курс буде на піковому рівні. Для того, щоб розуміти, коли буде високий рівень курсу, потрібно враховувати як зовнішні, так і внутрішні чинники, які впливають на зростання або падіння злотого. Серед них можна виділити:

 • політику Національного банку України і Польщі, яка передбачає збільшення або зменшення грошового потоку;
 • торги на фінансовій біржі банками для того, щоб купити або продати велику суму валюти;
 • геополітичну ситуацію країн, зокрема це стосується окупованих територій Донбасу;
 • зміну світових цін на експортні товари, які користуються великим попитом, і є головними надходженнями валюти в державний бюджет;
 • виплати по кредитах;
 • рішення центральної влади, які суттєво впливають на курс польського злотого по відношенню до української гривні.

Завдяки цьому не тільки трейдери, а й звичайні люди можуть відслідковувати динаміку коливань. Єдині форс-мажорні ситуації, які можуть істотно вплинути на курс злотого і гривні, це політичні і економічні ситуації, що не піддаються прогнозуванню.

Обмін польських злотих на гривні в обміннику КІТ Груп

Високий рівень конкуренції на валютному ринку обумовлений високим попитом на обмінні операції в великих банківських структур, обмінних пунктів, а також приватних осіб, які ведуть свою діяльність на чорному валютному ринку. Можна виділити переваги і недоліки кожної організації:

 • банки. Головною перевагою даної структури є особиста безпека і відсутність ризику отримання фальшивих купюр. Але банки запитують ряд документів і видають обмежену суму, так що доводиться кілька днів здійснювати одну і ту ж операцію, що вкрай незручно;
 • чорний ринок. Тут ви зможете знайти найвигідніший курс злотого по відношенню до гривні. За останні кілька років спостерігається падіння попиту на їхні послуги. Це пов'язано з тим, що існують великі ризики отримати фальшиві купюри;
 • обмінні пункти. Вони в собі поєднують всі переваги банківської сфери і чорного ринку, тому недоліків вони практично вирішені. Кращі обмінні пункти Києва працюють кілька років і укладають довгострокове співробітництво з клієнтами, що показує надійність фінансової структури.

Компанія КІТ Груп протягом тривалого періоду часу вибудовувала ділові відносини з багатьма клієнтами. Здійснити обмін ви можете в будь-який зручний час, а також замовити необхідну суму наперед.

Чому варто обміняти PLN на UAH саме у нас?

За багаторічну роботу компанія KIT GROUP встигла заробити собі репутацію надійної організації, де можна вигідно обміняти валюту, здійснити грошові перекази без черг і бюрократичних формальностей. Для швидкого комфортного обміну виконайте наступні кроки:

 • відстежите на нашому сайті сприятливий курс для обміну PLN/UAH;
 • зафіксуйте курс і заповніть заявку;
 • вирушайте до найближчої філії для обміну.

Наші фахівці зможуть дати консультацію з усіх фінансових питань, які у вас можуть виникнути.