• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс польського злотого до гривні в Києві на сьогодні

PLN/UAH
 •  

Грошові знаки Польщі останнім часом набирають велику популярність на території нашої країни. Якщо ще кілька років тому курс злотого до гривні цікавив більшою мірою жителів західних, прикордонних з Унітарної Республікою, областей, то зараз їм цікавляться жителі всієї іншої території України. Такі зміни пов'язані з введенням безвізового режиму, яким українці користуються для подорожей, здобуття вищої освіти і додаткового заробітку. Щоб завжди вигідно обмінювати валюту, необхідно навчитися прогнозувати зміни фінансового ринку. Для цього слід трохи заглибитися в процес формування курсу польського злотого і дотримуватись елементарних правил безпеки під час проведення угод в фінустановах.

Що впливає на стабільність курсу гривні до злотого?

Головна причина девальвації нацвалюти - незадовільний стан економіки. Посилювати негативні тенденції можуть такі процеси:

 • неефективна методика гальмування темпів інфляції;
 • запуск друкарського верстата і додатковий випуск цінних паперів;
 • пасивність державних представників на фондових біржах і сировинних торгах;
 • приплив імпорту, дестабілізуючий курс гривні до злотого за рахунок порушення балансу попиту і пропозицій;
 • низький ступінь довіри до валюти у населення і у міжнародних партнерів;
 • обсяг золотовалютного резерву;
 • незадовільна конкурентноздатність держзнаків і товарів, що поставляються на світовий ринок;
 • взаємозалежність наповнюваності держбюджету від цін на сировинні ресурси і обсягів їх продажу;
 • ступінь втручання держави в процес формування курсу польського злотого до гривні і в формування співвідношень інших валютних пар.

Крім економічних факторів, на котирування впливають і кон'юнктурні аспекти. До їх числа відносяться, наприклад, напруженість і кризи в суспільно-політичному житті, збройні конфлікти, природні катаклізми та стихійні лиха.

Роль у формуванні курсу злотого чорного ринку

Значно впливає на курс злотого чорний ринок, і цей факт слід обов'язково враховувати при виборі найбільш сприятливого моменту для конвертації. Нерідко неофіційні структури, особливо в періоди сезонного підвищення попиту або загострень в соціально-політичній сфері, за попередньою змовою свідомо створюють штучний ажіотаж, що розсіває паніку серед населення. На тлі таких панічних настроїв люди прагнуть оптом купити польський злотий або починають масово позбуватися від інвалюти на невигідних для себе і надприбуткових для перекупників умовах.

Незважаючи на те, що звернення до «міняйл» тягне за собою високий ризик обману, багато киян як і раніше користуються їх послугами. Для одних - це вимушена необхідність, що виникла через відсутність в банках і обмінних пунктах необхідної кількості грошових одиниць, а для інших - можливість приховати свої доходи.

Основна небезпека контактів з перекупниками пов'язана з навмисною маніпуляцією співвідношенням злотий гривня не на користь клієнта. Відбувається це тому, що спекулянти усвідомлюють незаконність своєї діяльності і прагнуть з кожної угоди витягти максимум вигоди. Довести ж протиправні дії з боку юридичних і приватних осіб, які здійснюють купівлю-продаж ВКВ без ліцензії, і залучити їх до відповідальності вкрай складно. Тому щоб уникнути проблем слід здійснювати обмін злотих на гривні тільки в банках і сертифікованих обмінниках.

Заходи безпеки при перекладі zl to uah

Відвідуючи каси банків або обмінних пунктів для конвертації валюти, варто дотримуватися низки нескладних правил, щоб не стати жертвою обману і повністю виключити людський фактор:

 • необхідно спочатку запитати у касира актуальну ціну на держзнаки Польщі;
 • далі слід уточнити підсумкову суму, одержувану на руки після здійснення угоди;
 • перед тим, як продати або купити злоті і покласти банкноти в купюроприймач, потрібно їх перерахувати;
 • отримавши готівку, важливо відразу ж, не відходячи від касового вікна, перевірити кількість купюр.

Як швидко придбати або продати злоті в Києві?

Відповідь на це питання достатньо проста - потрібно знайти наш обмінник за адресою Дмитрівська 92-94 в Києві. Саме тут можливо конфіденційно і вигідно продати злоті або перевести українські гроші в польські. Зайшовши на веб-сторінку філії, можна подивитися графіки, що відображають динаміку ціноутворення, а також оформити підписку на повідомлення про зміну ситуації на фінансовому ринку. Тут же можна скористатися онлайн-калькулятором для розрахунку підсумкової суми, одержуваної після конверсії, уточнити графік роботи відділення та замовити зворотний дзвінок менеджера при виникненні додаткових питань або складнощів в користуванні сайтом.