Курс рубля до гривні

RUB/UAH
  •  

Валютна пара UAH/RUB актуальна серед багатьох українців. Сьогодні вартість рубля, як і інших світових валют, різко похитнулася через спалах коронавірусу. Якщо ви плануєте відвідати РФ, берете участь в торгах на біржі, зробити вклади і депозити, тоді радимо купити RUB недорого в нашому обміннику КІТ Груп. Курс валют у нас є остаточним, тому ви не платите додаткових комісій і відсотків. Київська філія працює щодня для зручності клієнтів.

Курс рубля до гривні в Києві

Дізнатися актуальний курс рубля Київ можна на сайті НБУ і ряду інших банків з обмінниками. Формується він після закінчення торгів на біржі, також на нього впливає ряд інших факторів. Як правило, ціна RUB залежить від зовнішньоекономічних і більш глобальних фактів. Якщо вас цікавить динаміка російських грошей і ви хочете завжди бути в курсі останніх фінансових новин, звертайтеся в компанію Кіт Груп і підписуйтесь на її новинну розсилку.

Обмін російських рублів на гривні в обміннику КІТ Груп

В обмінному пункті KIT Group ви зможете без праці обміняти російський рублі на українську гривню за вигідним курсом. За тривалий період своєї роботи ми змогли себе зарекомендувати, як надійний партнер в валютообмінних операціях. Курс валют, який ви можете побачити на нашому сайті, є не тільки актуальним, а й найвигіднішим в Києві. Ми дотримуємося всіх міжнародних тенденцій, які відбуваються на валютному ринку.

Для того, щоб зручно можна було відстежити курс валют, використовуйте сайт КІТ Груп. Сервіс добре адаптований як під браузери ПК, так і під мобільні пристрої. На сайті обмінника доступні:

  • актуальний курс. На сайті ви зможете побачити курс російського рубля на нинішній час. Він буде корисний як для бізнесу у якого є торгово-економічні відносини з Російською Федерацією, так і для простого населення. Тут ви зможете проаналізувати курс не тільки рубля, а й інших відомих валют;
  • графік руху ціни. За рахунок наочної діаграми ви зможете побачити, як може змінитися курс за день або за тиждень. Даний інструмент стане в нагоді професійним трейдерам, які заробляють гроші на різниці валют вгадуючи потрібний момент конвертації;
  • відстеження вартості валюти. Якщо у вас немає часу на самостійне відстеження курсів валют, то для вас є сервіс, який допоможе вам вигідно обміняти російський рубль. Ви можете вказати свою електронну адресу, на який прийде повідомлення, коли курс досягне для вас потрібної позначки. В цьому випадку ви можете вигідно обміняти рублі на гривні і навпаки. Цій функції немає в інших обмінниках, а також українських банках;
  • Зворотній зв'язок. У розділі "Контакти" вказані номери телефонів, за якими ви можете зв'язатися з нашими менеджерами. За даним номером закріплений тільки один менеджер, тому якщо у вас залишилися питання, то зможете задати саме тому менеджеру, з яким ви спілкувалися.

Даний інтерфейс зможе вам допомогти в будь-який зручний час, де б ви не знаходилися.

Чому варто обміняти RUB на UAH саме у нас?

Кожна фінансова операція в нашій філії в Києві виконується без подвійної конвертації і гроші надходять в тій кількості, в якій ви очікували отримати. За багаторічну роботу ми змогли поповнити нашу базу новими клієнтами, а також встановити з ними ділові відносини. Для обміну валюти вам не потрібен паспорт та інші документи, тому кожна фінансова операція здійснюється в повній конфіденційності. Компанія КІТ Груп відповідає всім критеріям благонадійності і пропонує максимально комфортні умови обміну.

Пропонований курс RUB/UAH від KIT Group завжди більш прибутковий і прогнозований, ніж в банках або на чорному ринку, а за рахунок вигідного співвідношення між купівлею і продажем кожен наш клієнт обміняє з мінімальною комісією. Якщо вам потрібна велика сума, то ви можете її забронювати і як тільки необхідні кошти будуть в нашому обмінному пункті, ми відразу з вами зв'яжемося.