• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Курс рубля до гривні в Києві на сьогодні

RUB/UAH
  •  

Валютні операції зараз стали буденністю для великої частини українців. Не всі займаються цим професійно, заробляючи на зміну котирувань. Більшості необхідно час від часу проводити обмін рублів на гривні і назад. Зазвичай банки не здатні запропонувати оптимальні умови для проведення операцій. Їх тарифи занадто високі, щоб перетворення рублів в гривні було вигідним. Більш прибутковим і зручним способом перевести рублі в гривні є використання обмінних пунктів. У столиці існує безліч обмінників. Залишається лише вибрати найбільш підходящий за місцем розташування, з робочим графіком. Але головне - курс гривня/рубль в ньому повинен бути більш привабливим, ніж у конкурентів.

Як відстежувати курс рубля до гривні?

Офіційний курс рубля до гривні залежить від політичної обстановки, економічної ситуації в Україні і за її межами. Його щодня встановлює Національний банк України. Цей рівень є орієнтиром для банків та інших комерційних структур, що працюють на валютному ринку. Виходячи з тарифної політики, кожен обмінний пункт пропонує свої умови купівлі-продажу іноземної валюти.

 

Державний курс рубля в Україні легко відстежується. Що стосується пропозицій обмінних пунктів, не все так просто. Якщо ви хочете перевести гривні в рублі або навпаки, вам доведеться порівняти десятки пропозицій. Практично всі організації, зайняті валютним бізнесом, представлені в соцмережах, а також відкривають власні сайти. Ми також активно розвиваємося в інтернеті. На сайті КІТ Group представлена інформація про співвідношення валют на поточний момент. Крім того, є графік, що відображає його зростання і зниження за останній тиждень.

 

Є ще одна важлива проблема, з якою стикаються потенційні продавці рубля: Київ облюбували представники тіньової економіки в сфері валютних операцій. Однією з ознак шахраїв може бути занадто високий курс рубля до гривні: «чорний» ринок не платить податки, не несе інших витрат. Неофіційні обмінники завищують ціну покупки російської грошової одиниці. Однак не варто піддаватися спокусі звернутися до незаконних «міняйл». Так ви не тільки підтримуєте нелегалів, а й ризикуєте стати жертвою злочину.

 

Навіть з працюючими на законних підставах організаціями слід бути обережними. Іноді вони вводять в оману потенційних клієнтів. Це може бути пов'язано не зі злим умислом, а з нездатністю стрімко реагувати на курсові зміни. Вони просто запізнюються з публікацією свіжої інформації.

 

Однак трапляється, що обмінний пункт свідомо йде на обман і стягує з користувачів приховані комісії. Проста людина, як правило, виявляє це тільки у касового вікна. Коли виявляє невідповідність кількості отриманої готівки з сумою, розрахованою за даними з сайту.

 

У нас таке неможливо. Численні постійні клієнти можуть підтвердити, що ми відразу вказуємо остаточну ціну покупки і продажу RUB.

Переваги обміну рублів на гривні у нас

Крім відкритості та інформаційної доступності, наш обмінний пункт має ще кілька переваг.

  1. На відміну від багатьох конкурентів ми не женемося за разовим надприбутком. Створення кола постійних клієнтів для нас важливіше. Великий потік фінансових операцій і вивірена тарифна політика дозволяють нам утримувати котирування на прийнятному для клієнтів рівні.

  2. Якщо вам колись доведеться постійно відстежувати курс рубля до гривні в Києві на нашому сайті, вам підійде наша розсилка. Залиште електронну адресу в розділі «Повідомити мене». Останні дані про наш курс гривня / рубль в Києві будуть регулярно надходити на вказаний e-mail.

  3. Захист персональних даних, а також особисту безпеку ми гарантуємо на всіх етапах обміну гривні на рублі і навпаки. Починаючи з заповнення форм на сайті, де клієнт спокійно залишає свої дані, і закінчуючи касою з сучасною системою безпеки.

  4. Час - непоправний ресурс. Тому одним з важливих плюсів нашого обмінника є зручність розташування. Легко знайти наш офіс, щоб продати або купити рубль: Київ, вул. Дмитрівська, 92-94. Ми працюємо без вихідних, тому ви в будь-який час швидко доїдете до каси.

Як зафіксувати курс гривня/рубль?

 

Курсові котирування «плавають» і часто змінюються по кілька разів на день, тому важливо мати можливість зафіксувати курс, щоб не упустити оптимальні умови, добираючись до офісу.

 

Ми пропонуємо «заморозити» ціну покупки рублевої готівки на цілу годину. Досить в години роботи каси зв'язатися з нами або залишити на сайті попередню заявку. Протягом 60 хвилин вам необхідно дістатися до офісу, але переживати не варто - завдяки його доступності ви зробите це набагато швидше.