Курс рубля до гривні

Через військові конфлікти останніх років торгово-економічні відносини між Україною і Росією ослабли, проте, в українських обмінниках російський рубль як і раніше залишається затребуваною валютою. До такої конвертації найчастіше вдаються жителі областей, що межують з РФ, а також ті люди, які мають бізнес в Росії, часто їдуть туди у відрядження або в особистих цілях. Щоб міняти RUB/UAH з вигодою, потрібно навчитися правильно прогнозувати даний курс. Це буде корисно тим, хто укладає угоди про імпорт/експорт товарів, часто їздить у відрядження.

Сьогодні вартість рубля, як і інших валют, сильно похитнулася через спалах коронавірусу. На поточний момент банки намагаються його стабілізувати, а ось в обмінниках і на чорному ринку вартість рубля РФ може неприємно здивувати.

Що впливає на обмін рубля в Києві?

Сьогодні обміняти рублі на гривні можна в будь-якому банку або обміннику. Якщо ви збираєтеся відвідати РФ, то краще за все зробити вигідний обмін на території України, щоб зробити комісію мінімальною. Всі українські банки підпорядковуються Нацбанку, який щодня на своєму сайті публікує актуальний курс. У комерційних фінансових організаціях і обмінниках цифри валютних котирувань можуть трохи відрізнятися, оскільки подібні заклади будуть знімати свою комісію за послуги.

На курс рубля до гривні впливають такі фактори, як:

  • зростання інфляції;
  • мікро- і макроекономічні показники;
  • тип державного регулювання;
  • конкурентоспроможність сировинних товарів;
  • політична обстановка в країні;
  • ступінь довіри українців до гривні.

Також на нього впливають такі кон'юнктурні аспекти, як наявність збройних конфліктів, наслідки стихійних лих, епідемії та ін. В обмінному пункті KIT Group ви зможете з легкістю обміняти російський рублі на українську гривню за вигідним курсом.

Де можна обміняти гривні на рублі?

Банки і сертифіковані обмінники є надійними структурами, в яких грошові операції - швидкі, безпечні і надійні. Однак в банках клієнти нерідко стикаються з малим валютним резервом, чергами на касах і іншими бюрократичною тяганиною. Можна ще звернутися до перекупників і міняйл на вулицях, проте співпраця з ними - незаконна, переслідується штрафами і пов'язане певними ризиками. Щоб уникнути таких проблем, досить звернутися в ліцензовані обмінні пункти КІТ Груп.

Обмінний пункт, якому можна довіряти, відповідає таким критеріям благонадійності, як тривалий досвід роботи на фінансовому ринку, широкий вибір валют для обміну, анонімність угод, наявність сайту з актуальними даними про курс і широка мережа філій по місту або країні. Кращим варіантом подібної перевірки буде особисте ознайомлення з офіційною документацією, яка підтверджує законність наданих обмінником послуг.

Причини зробити обмін RUB/UAH в КІТ Груп

В обмінниках КІТ Group можна провести різні операції за готівковим і безготівковим розрахунком. На сайті компанії можна відстежувати динаміку RUB, стежити за новинами фінансового ринку, а також залишити заявку на обмін. Тут можна вигідно продати не тільки рублі, а й долари, злоті, євро, фунти і ін.