• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс долара до рублю в Києві на сьогодні

USD/RUB
 •  

З метою зберегти свої заощадження і захистити їх від проблем економічного характеру (інфляції, наприклад), багато зберігають їх в інвалюті, що користується високою довірою. До таких традиційно відносять долари США, євро, фунти стерлінгів. Люди віддають перевагу цим грошовим одиницям, тому що економіка країн, в яких вони звертаються, відрізняється високим рівнем і стабільністю. Зібравши певну суму в «твердій валюті», можна конвертувати її в інші грошові одиниці. Очевидно, що власникам таких заощаджень хочеться здійснити обмін максимально вигідно. Тому для того, щоб конверсія пройшла благополучно, варто деякий час простежити за курсом долара до рубля в Києві (і навпаки, рубля до долара) в установах для обміну валюти.

Крос-курс рубль / долар: трохи про російську валюту

Перш, ніж приступити до вибору обмінної установи, розглянемо, що являє собою російська грошова одиниця. Вона є однією з найбільш «старих» національних валют в світі (після фунтів стерлінгів). На території Російської Федерації рубль почав використовуватися в XIII столітті.

 

Російські грошові одиниці, що знаходяться зараз в обігу, в сучасному вигляді вперше з'явилися взимку 1991 року. Аж до осені 1993 року ці фірми використовувалися паралельно зі старими, радянськими грошима.

Курс долара до рубля: про американські гроші

Після того, як була проголошена незалежність США (а це було в 1776 році), долари стали національною грошовою одиницею. Спочатку вони випускалися у вигляді срібних монет, а пізніше почали друкуватися паперові асигнації сірого кольору.

 

Слово «бакси» походить від англійського «buckskin», що в перекладі означає «шкура оленя». Свого часу цими шкурами торгували індіанці, які приїжджали з цією метою в поселення білих. Згодом це слово стало сленговою назвою американських грошей. «Зеленими» їх почали називати в другій половині XIX століття, коли після Громадянської війни довелося надрукувати величезну кількість банкнот. При цьому з'ясувалося, що на складах в найбільшій кількості є зелена фарба. Так і було прийнято рішення зробити зворотний бік нових асигнацій зеленим.

Фактори, які впливають на курс рубля до долара

Загальновідомим фактом є нестабільність курсу рубля до долара, обумовлена різними причинами. До них можна віднести:

 • поточні рішення, які приймаються державними органами;
 • політичну, військову ситуації в країні;
 • проблеми, зумовлені необхідністю виплатити державні заборгованості;
 • результати співпраці з міжнародними організаціями, які виступають в ролі кредиторів держави;
 • ведення грошово-кредитної політики Національним банком України;
 • рівень цін на товари вітчизняного виробництва, які здебільшого відправляються на експорт;
 • гру на курсах іноземних валют (на підвищення або пониження).

Грунтуючись на перерахованих вище чинниках, можна спрогнозувати курс долара до рубля (і навпаки). Одночасно не варто забувати, що щодня на міжнародній арені має місце цілий ряд подій (як в економічній, так і в політичній сфері), що носять непередбачуваний характер.

В якій обмінній установі вигідно конвертувати рублі в долари?

При виборі установи для обміну враховуйте викладені нижче чинники:

 • тривалість здійснюваної діяльності;
 • позитивні відгуки клієнтів;
 • широкий спектр послуг, що надаються обмінником;
 • якість інформування клієнтів;
 • зручне місцерозташування;
 • присутність можливості здійснювати операції конфіденційно;
 • наявність можливості цілодобово отримувати консультації по телефону «гарячої лінії».

Обмінник в Києві на Дмитрівській 92-94: вигідна конверсія рублів в долари

 

Провести обмін однієї валюти в іншу можна декількома способами. Великий попит на валютні операції породив існування викладених нижче варіантів.

 1. Конверсія в банках (приватних або державних). До переваг цього способу можна зарахувати безпеку здійснюваних операцій, а також гарантію захищеності від отримання фальшивих асигнацій.
 2. Послуги «чорних валютників». Цей спосіб не відрізняється надійністю, не кажучи вже про те, що він є нелегальним. До послуг валютників вдаються виходячи з бажання конвертувати валюту за більш вигідним курсом, ніж у банку. Недоліком такої конверсії є повна відсутність безпеки здійснюваних операцій.
 3. Пункти обміну іноземних валют. Їх популярність зумовлена поєднанням переваг двох попередніх способів при відсутності їх же недоліків. Так, вони гарантують і анонімність, і приватність, а також роблять все для того, щоб показник курсу російського рубля до долара завжди був актуальним для клієнтів.