Курс долара до рубля

Обмін валют - одна з найпопулярніших фінансових операцій у населення України, але при цьому існує велика ймовірність ризику зазнати збитків. Сьогодні перевести рублі в долари або обміняти інші іноземні валюти не представляє ніякої складності. Незалежно від зовнішніх економічних чинників, багатьох учасників ринку цікавить курс російського рубля до долара на момент обміну. Потрібно вибрати не тільки надійний, але і вигідний обмінник. Одним з таких є КІТ Груп.

Курс рубля до долара в Києві

Котирування американського долара до російського рубля досить нестабільні і можуть змінюватися в будь-який момент по ряду економічних, політичних і соціальних факторів:

 • готівкова і безготівкова емісія, яка проводиться без урахування мікро- і макроекономічних показників;
 • збільшення в рази імпорту, який впливає на великий відтік грошової суми, що тягне за собою падіння курсу американського долара до російського рубля, а також до інших валют;
 • інтервенція валюти, яка призводить до падіння державної одиниці;
 • залежність сировини від національного бюджету, так як це основне джерело доходу.

Також істотно впливають на курс USD/RUB не тільки економічні фактори, але і політичні - такі, як участь в міжнародних війнах, виникнення конфліктних ситуацій. Не варто виключати і надзвичайні ситуації, стихійні лиха, епідемії коронавірусу. Через них країни зазнають колосальних збитків, які призводять до девальвації національної валюти. Соціальний фактор теж вносить свій внесок в цю проблему, а саме - недовіру населення до державної влади.

У держави є кілька варіантів регулювання курсу валют. Вони можуть носити різний характер:

 • плаваючий. Даний тип визначається ринковими законами, тому Нацбанк втручається в його формування;
 • керовано-плаваючий. В даному випадку Міністерство фінансів і керівники країни керують курсом російського рубля до американського долара, з огляду на всі межі валютного коридору. Якщо ж курс виходить за ці рамки, то Нацбанк вживає заходів щодо фіксації курсу. Він може утворитися при виборі жорсткого способу управління, при якому крос курс рубля до долара прив'язується до золотовалютного запасу і валютного кошика.

В умовах відкритої ринкової економіки унеможливлюють одночасний контроль інфляції, тому Кабмін прийняв рішення інфляцію зорієнтувати. За рахунок такої політики курс американського долара до російського рубля зможе підкорятися тільки до ринкового курсу, що впливає на попит і пропозицію.

Обмін російських рублів в обміннику КІТ Груп

У Києві можна обміняти долари на рублі тільки в банках і офіційних обмінних пунктах. Але при зверненні в банки, ви можете зіткнутися з проблемою обмеження обміну, або ж відсутністю потрібної суми. Радимо звернутися в нашу обмінний пункт KIT Group, який відповідає наступним критеріям:

 • завжди актуальний курс валют, який оперативно змінює курс при його зміні;
 • офіси і каси обладнані всією необхідною технікою;
 • фінансові операції клієнта є конфіденційними, що допоможе захистити всі ваші персональні дані;
 • обмінник працює з великим списком валют;
 • режим роботи компанії спрямований на зручність клієнта, тому він зможе зробити фінансову операцію в зручний для нього час.

Чому варто обміняти RUB на USD саме у нас?

Курс USD/RUB в Києві може часто змінюватися, для мінімізації втрат варто стежити за динамікою коливань. Зафіксувати вигідне співвідношення можна в будь-який час, оформивши заявку стандартної форми на нашому сайті, після чого кошти для вас будуть автоматично зарезервовані. На сайті нашого обмінника можна стежити за актуальними новинами в світі фінансів, а також забронювати курс на певний час.

Наші каси обладнаним сучасним обладнанням, яке визначає справжність валют. На відміну від банків, у нас не потрібно пред'являти посвідчення особи, тому будь-які грошові операції будуть анонімними. Якщо виникнуть питання, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або напишіть в службу техпідтримки. Всі консультації в КІТ Груп безкоштовні і доступні в будь-який час.