0800330687

Курс долара США до української гривні

USD/UAH
 •  

Чому долар користується таким великим попитом серед українців? Варто зазначити, що місцева валюта - гривня, має досить нестабільний курс, тому не викликає довіри. За всю свою багаторічну історію існування USD всього кілька разів піддавався обвалу, зате швидко повертався на свої позиції. Сьогодні долар США є національною валютою в десятках країн світу, в ньому відбувається величезна кількість угод, інвестицій, вкладень. Навіть Україна, приймає транші МВФ в у.о.

Якщо ви теж бажаєте вигідно вкладати гроші або проводити обмінні операції, то варто відстежувати курс долара, оцінювати його динаміку, щоб оцінити котирування в перспективі. Щоб зрозуміти, наскільки обмін буде вигідним, не потрібно бути фінансовим експертом.

Що впливає на обмін валют в Києві?

Серед киян і гостей міста великим попитом користується валютна пара USD/UAH. Вклади, інвестиції та заощадження в "зелені" - вигідна довгострокова перспектива, тому що долар як і раніше знаходиться на плаву. Курс долара та інших іноземних валют в Києві і інших містах України формує НБУ, щодня Нацбанк виставляє курс після міжнародних торгів. На нього впливають зовнішні і внутрішні економічні фактори, до яких відносяться:

 • рівень економіки в Україні;
 • вибори, зміна влади і інші політичні зміни;
 • платіжна і купівельна спроможність населення;
 • рівень інфляція;
 • ціни на сировинні товари;
 • торгове сальдо;
 • загальний стан ринку нерухомості, праці і т.д.

Перераховані та інші чинники впливають на паритет попиту і пропозиції

Де найвигідніше можна обміняти долари?

На сьогоднішній день всесвітня економіка знаходиться в нестабільному стані, це пов'язано з пандемією коронавірусу, через яку численні компанії пережили кризу і багато з них припинили своє існування. Долар в Україні зараз відносно стабільний, так як банки і Мінфін його стримують. Завищений курс є на чорному ринку, привабливі умови - це тільки приманка для клієнтів, тому краще уникати сумнівних місць, щоб не зіткнутися з шахраями і обманом.

Комерційні і державні банки - надійний та перевірений часом варіант, тут можна зробити як роздрібний, так і оптовий обмін, але незручність банків полягає в тому, що вони мають такий же робочий графік, як і більшість людей - 5 днів, з 9 до 18. плюс на касах можуть запросити документи для ідентифікації особи і не видати великі суми. Якщо такі умови вас не влаштовують, варто звернути увагу на обмінні пункти.

Сучасні обмінники представлені у великій різноманітності, серед них є як надійні заклади з перевіреною репутацією, так і фірми одноденки без ліцензії. Зручно, що подібні заклади працюють кожен день, деякі - цілодобово. Крім того, тут можна обміняти гроші вигідніше по оптовому курсу.

Причини обміняти USD/UAH в Kit Group

У КІТ Груп немає ніяких обмежень по сумі обміну, а в касах є багаторівневий захист, що гарантує безпеку ваших фінансових коштів. Якщо вас цікавить швидкий і безпечний обмін гривні на долар і навпаки, тоді радимо звернутися в мережу обмінних пунктів Kit Group. Кожна філія компанії, включаючи київську, оснащена сучасною технікою для перевірки грошей на справжність. На сайті компанії можна підписатися на розсилку новин, щоб завжди бути в курсі актуальних змін долара.

Компанія КІТ Груп на фінансовому ринку з 2010 року і зуміла завоювати лідируючі позиції в даному сегменті. Ми пропонуємо для клієнтів найвигідніші умови обміну як в Києві, так і в Україні.

Переваги компанії:

 • вигідний курс;
 • бронювання валюти на 60 хвилин;
 • наявність в касах обмінника доларів, євро, фунтів, рублів, злотих і інших валют;
 • конфіденційність інформації;
 • відсутність прихованих комісій;
 • обмін старих купюр на нові;
 • швидкі грошові перекази по країні.

У Kit Group завжди актуальний курс валют і доступний широкий спектр послуг. У наших касах ви отримаєте гроші як готівкою, так і на банківську карту за допомогою безготівкового розрахунку. На сайті Kit Group регулярно оновлюється поточний курс долара у вигляді динамічного графіка, завдяки йому можна стежити за валютними коливаннями.